Ekspozycja produktów ze standami reklamowymi – dlaczego warto?

standy kartonowe

Standy reklamowe są dzisiaj bardzo popularną metodą reklamy. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Standami reklamowymi nazywa się reklamy stojące, najczęściej w formie stojaków, ekspozytorów czy też totemów. Standy są najczęściej produkowane z kartonu, ale można spotkać się także z innymi modelami niż standy kartonowe, na przykład z wykonanymi z drewna, tworzyw sztucznych czy też z siatek metalowych. Jakie są najważniejsze zalety reklamy ze standami reklamowymi? Sprawdź teraz!

Standy reklamowe – natychmiast przyciągają uwagę

Głównym zadaniem standów reklamowych jest przyciąganie uwagi. Są to reklamy, które mają zachęcić potencjalnych klientów do bliższego zapoznania się z ofertą i do skorzystania z niej, dlatego też powinny być one dobrze widoczne w przestrzeni. Projekty graficzne standów przygotowywane są na indywidualne zamówienie. Projektant umieszcza na nich uzgodnione z działem marketingowym informacje, na przykład logo i symbole firmy, zdjęcia jej produktów, ich wykazy. Informacje te mogą zachęcić klienta i pomóc w podjęciu decyzji zakupowej.

Standy reklamowe – wszechstronne zastosowanie

Standy kartonowe najczęściej przybierają wtedy postać jednostronnych lub dwustronnych stojaków z kolorowymi nadrukami lub też totemów trójściennych lub czworościennych prezentujących ofertę z każdej strony. Stand może posiadać także postać półki na produkty lub stojaka na ulotki – takie standy często spotykane są w sklepach podczas akcji promocyjnych, a także używane są w trakcie targów lub innych wydarzeń branżowych.

Standy reklamowe – niskie ceny

Warto także zaznaczyć, że standy reklamowe, w tym w szczególności standy kartonowe są bardzo przystępne cenowe. To powoduje, że reklama z ich wykorzystaniem jest bardzo atrakcyjna pod względem ceny. Większym wydatkiem jest zakupienie standów wykonanych z innych materiałów, na przykład z tworzyw czy też z drewna. Standy reklamowe można zamawiać w agencjach specjalizujących się w prowadzeniu projektowania i produkcji materiałów reklamowych tego typu – także przez internet!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *