Nosisz duży rozmiar? Wybierz wyszczuplające tuniki dla puszystych!

tuniki xxl

Stylowe tuniki to popularny typ odzieży wybieranej przez puszyste panie. Odpowiednio dobrana tunika będzie w stanie optycznie odjąć kilogramów!

Tuniki to ubrania o przedłużonym kroju, które lokują się pomiędzy bluzką oraz sukienką. Najczęściej sięgają do linii bioder i są dopasowane do sylwetki, ale nie obciskają jej nadmiernie. Mogą posiadać prosty wygląd albo różne dekoracyjne detale. Właściwie dobrane tuniki XXL https://butiknaplus.pl/pl/c/Tuniki-Plus-Size/50 mogą także dać efekt optycznego wyszczuplenia. Takie ubrania ze względu na swój fason powodują zrównoważenie figury, która może wyglądać wtedy jeszcze bardziej atrakcyjnie. Czym najlepiej kierować się podczas wyboru wyszczuplających tunik dla puszystych?

Tuniki dla puszystych – wyszczupla sylwetkę

Tunika XXL może wyszczuplać sylwetkę wtedy, gdy będzie ona odpowiednio dobrana. Na co należy zwrócić wtedy szczególną uwagę?

Wyszczuplające tuniki XXL:

  • wcięcie lub inny detal w talii, na przykład pasek albo marszczenie, które akcentuje tę część ciała
  • dekolt w kształcie litery V powoduje powstanie pionowej linii, która wyszczupla optycznie sylwetkę
  • ciemniejsze kolory pozwolą na wyszczuplenie figury, na przykład może być to czerń, granat, kolor bordowy, ciemnozielony, ciemnoszary
  • asymetryczne wykończenie – odciąga uwagę od szerokich bioder i wyrównuje górną i dolną część sylwetki

Zatem wtedy, gdy chodzi o tuniki XXL, z którymi można wyszczuplić sylwetkę, warto wziąć pod uwagę powyższe kwestie.

Tuniki dla puszystych – stylowy wygląd niezależnie od okazji

Tuniki dla puszystych osób są chętnie wybierane na różne okazje. Mnogość różnych wzorów i kolorów powoduje, że mogą one świetnie prezentować się zarówno na co dzień, jak również na te wyjątkowe okazje. W sprzedaży można znaleźć świetne tuniki dla puszystych, które sprawdzą się do pracy – to modele z eleganckimi kołnierzykami, żabotami, o kroju princeski. Także można założyć je na imprezę albo na bankiet – świetne będą tuniki wykonane z materiałów z cekinami, weluru. Jeśli chcesz wyglądać stylowo niezależnie od noszonego rozmiaru, wybierz tuniki XXL w wyszczuplających krojach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *